O nas

O nas

NZOZ Specjaliści Dziecięcy

NZOZ Specjaliści Dziecięcy działa na rynku już od 2006 roku. Poradnia została założona przez lek.med. Marka Załęskiego, a od 2013 roku prowadzi ją jego córka Aleksandra Załęska. Jesteśmy dumni z faktu, iż poradnia zajmuje się pomaganiem zarówno tym najmłodszym pacjentom, jak i tym nieco starszym (do 18 roku życia nieodpłatnie w ramach umowy z NFZ).


Nasza placówka z powodzeniem realizuje swój cel jakim jest opieka zdrowotna. Nasz doświadczony zespół personelu (technicy radiolodzy, pielęgniarki, lekarze) dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwa dziecku najlepszą i najwygodniejszą opiekę zdrowotną. Potrzeby medyczne są ściśle związane z potrzebami emocjonalnymi i informacyjnymi rodziny, dlatego w leczeniu każdej choroby lub urazu bierzemy pod uwagę przede wszystkim dobro dziecko i jego odczucia. Opieka zdrowotna małych pacjentów wymaga zaangażowania rodziny, szczególnego zrozumienia, specjalnego sprzętu i wyszkolonego personelu.Nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową pomoc z zakresu

- Chirurgii dziecięcej

- Chirurgii plastycznej

- Ortopedii i Traumatologii narządów ruchuNasz cel realizujemy za pomocą

  - Oferowania kompleksowych usług w zakresie ambulatoryjnych specjalistycznych usług medycznych

  - Stałej dbałości o formę i jakość obsługi Pacjenta


  Polityką jakości Naszej placówki jest udzielanie wysokiej jakości specjalistycznych ambulatoryjnych usług medycznych na rzecz Rodzin, które powierzyły nam pod opiekę zdrowie swoich dzieci.


  - Przyjmując małych pacjentów dbamy o to, aby wizyta nie była uciążliwa. Tworzymy przyjazną atmosferę udzielania usług medycznych.

  - Nasz system elektronicznej dokumentacji medycznej gwarantuje, że pełna dokumentacja medyczna jest zawsze łatwo dostępna.

  - Stale podnosimy kompetencje pracowników NZOZ Specjaliści Dziecięcy.